Podsumowano współpracę przy udanej próbie ustanowienia Rekordu Polski na „największą sztafetę jedzenia jabłek”. Wręczono pamiątkowe certyfikaty przedstawicielom Studenckich Kół Naukowych, Zakładu Żywienia Człowieka WNoZ WUM oraz organizacji współpracujących przy projekcie Jedno jabłko dziennie.
Małe rzeczy, które dużo znaczą
Bardzo się cieszę, że jako przewodnicząca SKN Żywienie Człowieka mogę odebrać ten wspaniały certyfikat i że mogliśmy jako koło wziąć udział w udanej próbie ustanowienia Rekordu. Czynnie brać udział, ale też zachęcać przez cały miesiąc inne osoby. Bardzo się cieszę, że było nas tak dużo i dzięki temu udało nam się pokazać, że idee-rekomendacje #1jabłkoDziennie. Jest jednak ważne. Jest to mała rzecz, a bardzo dużo znaczy. Bardzo serdecznie chcę Was zaprosić do naszego koła, w którym wspólnie działamy i rozwijamy się nie tylko w kierunku dietetyki, ale też na innych obszarach. Prowadzimy różne warsztaty, webinary, szkolenia i bierzemy udział właśnie w takich wspaniałych wydarzeniach, jakim jest bicie rekordu jedzenia jabłek
- mówiła Gabriela Popowska z SKN Żywienie Człowieka, Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM.
Jedno jabłko na zdrowie
Bardzo fajna inicjatywa. Powinniśmy wszyscy wychodzić do ludzi, integrować i pokazywać nawet te najprostsze rozwiązania. Owoce, jabłka, benefity dla naszego zdrowia i to jak ważne jest to jedno jabłko, chociaż #1jabłkoDziennie. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego do naszego koła - „Zacznij od podstaw”
- Izabella Chwesiuk, Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Podstaw Pielęgniarstwa - Zacznij od podstaw, Wydział Nauk o Zdrowiu WUM.
Jedno jabłko dziennie trzyma lekarza z daleka ode mnie
Opracowanie w ramach realizacji przez TRSK zadania „Jedno jabłko dziennie”.
Projekt jest realizowany pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Kontakt: